Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu i wesele w Hotelu Focus Lublin. Zacznijmy od początku…

Martyna i Arek to dwójka przemiłych i zwariowanych osób, która na co dzień mieszka sobie w Gdańsku.  Tam też poznałem ich bliżej, gdy w zeszłym roku miałem przyjemność robiłem sesję plenerową innej super pary Kasi i Adama (zdjęcia z ich wesela w hotelu Wichrowe Wzgórze w Chmielnie możecie zobaczyć >TU<, a sesję plenerową w Gdyni >TU<). Spędziliśmy wtedy wspólnie jeden, ale jakże intensywny wieczór 😉 Od razu znaleźliśmy wspólny język, a ja wiedziałem, że reportaż z ich wesela będzie jednym z tych, które się później dłuuuugo wspomina. Oczywiście nie zawiodłem się 🙂

Wesele w Hotelu Focus Lublin

Oboje są z Lublina i okolic, dlatego na swój ślub przyjechali z Trójmiasta do Lublina. Przygotowania oraz wesele odbyło się w Hotelu Focus w Lublinie. Ślub zaś odbył się w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Lublinie. Przyjęcie weselne nie było duże, ale goście nie zawiedli. Oprawą muzyczną zajął się jedyny i niepowtarzalny Mr OZ.

Przy okazji chciałbym podziękować Karolinie i Darkowi,  za to że polecili mnie Martynie i Arkowi 🙂 Ich piękny ślub w kaplicy Pałacu w Kozłówce miałem okazję fotografować kilka lat temu, zdjęcia można zobaczyć >TU<.

Jeżeli zdjęcia Ci się spodobały daj znać w komentarzu na dole 🙂

Już niebawem pojawią się na blogu zdjęcia z sesji plenerowej, na którą wybraliśmy się do Gdyni. Śledźcie mnie na FB i In, a na pewno nie przegapicie.

Miłego oglądania – Fotograf ślubny Hubert Pszenniak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *