Ślub w Opolu Lubelskim, wesele w Dworku Przepiórka w Wilkowie

Pod koniec Czerwca miałem ogromną przyjemność fotografować jeden z najważniejszych dni w życiu Wiktorii i Michała. Cały dzień dokładnie sobie zaplanowali, ale podejście “na luzie” do tego planu, pozwoliło im cieszyć się każdą chwilą, nie przejmując się drobnymi odstępstwami. Wszystkie punkty uroczystości udało się zrealizować. Najmocniejszymi punktami wesela były tradycyjnie wzruszające podziękowania dla rodziców w formie filmu, tort czy oczepiny, ale również pięknie wyglądający taniec ze świecami czy zdjęcia z zimnymi ogniami.

Ceremonia ślubu odbyła się w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Opolu Lubelskim, w którym miałem okazję fotografować już kilka razy, m.in. podczas ślubiu Oli i Fiipa, który możecie obejrzeć na moim blogu.
Wesele Wiktorii i Michała miało miejsce w Dworku Przepiórka w Wilkowie nad Wisłą ,który w najbliższym czasie będę miał okazję odwiedzić jeszcze kilka razy.

Fotograf ślubny Lublin

Jeżeli spodobały Ci się moje zdjęcia daj znać w komentarzu pod zdjęciami, a jeżeli szukasz fotografa na swój ślub to gorąco się polecam: kontakt. Zachęcam też do śledzenia mnie na moich profilach na Facebooku i Instagramie, gdzie publikuję najnowsze zdjęcia.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

1 thought on “Wesele w Dworku Przepiórka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *