Wesele w Domu Weselnym Szczekarkówka

Z powodu pandemii tegoroczny sezon ślubny zacząłem wyjątkowo późno, bo dopiero 11 czerwca, kiedy to swój ślub w Opolu Lubelskim zaplanowali Magda i Karol. Ich wesele odbyło się w domu Weselnym Szczekarkówka.

Ślub z wirusem w tle

Sezon ślubny 2020 to najbardziej pokręcony sezon ślubny w mojej “karierze” fotografa ślubnego. Wirus pokrzyżował plany wielu młodym parom. Na szczęście wszystkie uroczystości, na których miałem wykonywać zdjęcia, udało się przełożyć na późniejsze terminy i wszyscy mamy nadzieję, że więcej niespodzianek nie będzie.

Ślub Magdy i Karola również stał pod znakiem zapytania. Młodzi planowali nawet podzielenie uroczystości na dwa terminy: najpierw ślub, a w późniejszym terminie wesele. Na szczęście obostrzenia związane z walką z wirusem zniesiono na chwilę przed datą ślubu. Dzięki temu wszystko obyło się zgodnie z pierwotnym planem.

Ślub w Opolu Lubelskim

Przy okazji ślubu Magdy i Karola po raz kolejny miałem przyjemność odwiedzić Opole Lubelskie. Ceremonia ślubu odbyła się w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP , w którym miałem okazję fotografować już kilka razy, m.in. podczas ślubu Moniki i Szymona czy Oli i Filipa.

Wesele w Domu Weselnym Szczekarkówka

Swoje wesele młodzi zaplanowali w domu Weselnym Szczekarkówka, w którym miałem przyjemność być pierwszy raz. Wcześniej słyszałem o tym miejscu wiele dobrego i wszystko to co słyszałem okazało się prawdą. Sprawna, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, piękne okoliczności przyrody wokół lokalu. Gorąco polecam.

Pomimo pewnych ograniczeń związanych z wirusem, a co za tym idzie “okrojoną” liczbą gości, przyjęcie udało się znakomicie.

Plener ślubny w dniu ślubu

Samochód jakim Młodzi pojechali do ślubu, do samego końca był dla Magdy niespodzianką. Karol zadbał, żeby ta niespodzianka była niezwykła i jako samochód do ślubu wybrał Forda Mustanga V8 Convertible z 1967r.

Zawsze “porywam” moje pary na szybki plener ślubny w dniu ślubu i tym razem nie było inaczej, szczególnie jak się ma do dyspozycji taki samochód. Zdjęcia z tej krótkiej sesji ślubnej znajdziecie na końcu wpisu.

Fotograf ślubny Lublin

Jeżeli spodobały Ci się moje zdjęcia daj znać w komentarzu, a jeżeli szukasz fotografa na swój ślub to gorąco się polecam. Zachęcam również do śledzenia mnie na moich profilach na Facebooku i Instagramie, gdzie publikuję najnowsze zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *