Ślub Kasi i Michała to taka wisienka na torcie fotografa ślubnego. Po całym sezonie pracy możliwość wyjechania na kilka dni na Mazury, aby sfotografować prawosławny ślub w malutkiej pięknej cerkwi oraz wziąć udział w pięknym weselu nad jeziorem to czysta przyjemność. Tym bardziej, że Kasię znałem już od jakiegoś czasu.

Kasię miałem przyjemność poznać w 2016r. Fotografowałem wówczas ślub Kasi i Adama (tu możecie obejrzeć skrót reportażu, a tu zdjęcia z pleneru ślubnego nad morzem). Mieliśmy wtedy okazję przegadać kilka godzin w pociągu wracając z Gdańska do Lublina. Bardzo się ucieszyłem gdy poprosiła mnie o to, żebym sfotografował także jej ślub. 

Ślub prawosławny w Cerkwi Św. Anny w Giżycku

Prawosławny ślub Kasi i Michała odbył się w malutkiej cerkwi p.w. św. Anny w Giżycku. Przygotowując się do reportażu ślubnego, zawsze staram się wcześniej poznać miejsca, w których odbędą się poszczególne etapy uroczystości ślubnej. Szczególnie, gdy jadę w miejsca, w których nie miałem okazji wcześniej fotografować. Tak samo było i w tym przypadku, z tą różnicą, że w Internecie nie można znaleźć praktycznie żadnych informacji, ani zdjęć z cerkwi św. Anny w Giżycku. Przed przyjazdem wiedziałem tylko, że cerkiew jest bardzo mała. Okazało się, że jet tak mała, że praktycznie wszyscy goście uczestniczyli w ślubie stojąc na zewnątrz. Na szczęście pogoda tego dnia bardzo dopisała, a mi chyba udało się złapać “klimat” tego miejsca.

Wesele nad jeziorem

Przyjęcie weselne odbyło się w położonym nad jeziorem Tajty ośrodkiem Gwarek Mazury

Fotografia na ślub

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia daj znać w komentarzu poniżej, a jeżeli szukasz fotografa na swój ślub to gorąco się polecam: kontakt. Zachęcam też do śledzenia mnie na moich profilach na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *