Plener ślubny w Bieszczadach

Bardzo mi miło, że Madzia i Łukasz zabrali mnie ze sobą na plener ślubny w Bieszczadach. Cisza, spokój i niesamowite widoki zrekompensowały nam trudy podróży w piątkową noc i krótki, 3 godzinny sen. Pogoda była wręcz idealna na spacer w górach. Poranna pora powodowała, że na szlaku byliśmy zupełnie sami. To jeszcze bardziej pozwalało cieszyć się urokiem Bieszczad, co udało się uwiecznić na fotografiach z sesji.

Gości weselnych oraz wszystkich, którzy znają hasło, zapraszam do strefy klienta, gdzie można obejrzeć wszystkie zdjęcia ze ślubu, wesela oraz pleneru Magdy i Łukasza.

Ps. W imieniu swoim i Młodych chciałem podziękować Państwu Agacie i Leszkowi – właścicielom gospodarstwa agroturystycznego “U Lestka” za ciepłe przyjęcie, gościnę i przemiłą atmosferę. Gorąco polecamy ten adres, gdybyście szukali noclegu w Bieszczadach (nawet gdybyście mieli przyjechać o 1 w nocy :))

Magda i Łukasz to dwie przemiłe osoby, a współpraca z nimi to był czysta przyjemność. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy 🙂 Madziu, Łukaszu: Dzięki 🙂 Wasz fotograf ślubny Hubert Pszenniak


Jeżeli i Wy chcielibyście mieć swoją sesję zdjęciową ślubną, narzeczeńską czy indywidualną w Bieszczadach lub innych pięknych miejscach w Polsce nic nie stoi na przeszkodzie, z przyjemnością wykonam ją dla Was – piszcie, dzwońcie, kontaktujcie się 🙂

1 thought on “Plener ślubny w Bieszczadach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *