CZY PRZY REPORTAŻACH WYJAZDOWYCH DOCHODZĄ JAKIEŚ KOSZTY?

Jeżeli planujecie Wasz ślub poza województwem lubelskim konieczne będzie pokrycie kosztów podróży. Koszty te zawsze ustalamy indywidualnie.

CZY MOŻEMY PODPISAĆ UMOWĘ BEZ KONIECZNOŚCI SPOTKANIA I CO Z ZADATKIEM?

Tak, jak najbardziej. W ten sposób najczęściej podpisuję umowy. Podpisanymi umowami wymieniamy się mailem lub listownie, zadatek wpłacacie na konto.
W takim przypadku, mimo wszystko staram się spotkać z Wami przed ślubem, już po podpisaniu umowy.

Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku, najczęściej jest to 30% wartości umowy

CZY OBRABIASZ WSZYSTKIE ZDJĘCIA?

Tak wszystkie zdjęcia, które ode mnie otrzymujecie poddane są obróbce.

ILE OTRZYMUJEMY ZDJĘĆ Z DNIA ŚLUBU?

Nie ma stałej liczby. Wszystko zależy od danego zlecenia: długości reportażu, ilości gości itd… Przy całodniowym reportażu zawsze otrzymacie ode mnie minimum 500 zdjęć.

JAK DŁUGO MUSIMY CZEKAĆ NA NASZE ZDJĘCIA?

Staram się, aby zdjęcia w wersji elektronicznej były już gotowe w ciągu dwóch tygodni od uroczystości i przeważnie się to udaje, jednak przy dużej ilości zleceń czas ten może się wydłużyć. Bardzo często publikuje pojedyncze zdjęcia już parę dni po ślubie. Albumy, fotoksiążki są gotowe w ciągu 14 dni od zatwierdzenia przez Was projektu.

JAK SZYBKO POWINNIŚMY REZERWOWAĆ TERMIN?

Odpowiedź jest prosta – im szybciej tym lepiej. Terminy na przyszły sezon powoli się wyczerpują, choć może się zdarzyć, że uda się Wam zarezerwować termin na tydzień przed ślubem – były takie przypadki.

CZY ROBISZ GRUPOWE ZDJĘCIA PODCZAS REPORTAŻU?

Tak. Zawsze staram się wykonać zdjęcie grupowe zaraz po ceremonii, a jeżeli pogoda nie pozwala, staram się zrobić zdjęcie w albo przy lokalu. Zawsze też staram się wykonać zdjęcia tzw. formalne z rodzicami, dziadkami, czy po prostu z przyjaciółmi  w trakcie wesela.

CZY ROBISZ PLENERY ŚLUBNE W DNIU ŚLUBU?

Tak i to coraz częściej. Przeważnie “porywam” parę młodą po pierwszym tańcu. Doświadczenie i umiejętności pozwalają mi podczas 15-20-minutowej sesji w najbliższej okolicy lokalu, wykonać Wam piękne zdjęcia pokazujące Was i Wasze emocje w dniu Waszego ślubu.

CZY MOŻEMY LICZYĆ NA TWOJĄ POMOC W INNYCH KWESTIACH PRZY ORGANIZACJI ŚLUBU?

Jak najbardziej. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło mi zdobyć mnóstwo kontaktów oraz doświadczenie w organizacji. Z ogromną przyjemnością podzielę się z Wami swoją wiedzą i kontaktami.

CZY POSIADASZ ZEZWOLENIE NA WYKONYWANIE ZDJĘĆ W KOŚCIOŁACH?

Tak, przeszedłem odpowiedni kurs w Kurii i posiadam zgodę na wykonywanie zdjęć w kościołach.