Pod koniec Kwietnia miałem ogromną przyjemność odwiedzić piękne okolice Zamojszczyzny, gdzie swój ślub brali Agata i Konrad. Młodzi powiedzieli sobie sakramentalne “tak” w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Starym Zamościu

Wesele w Hotelu Marina w Nieliszu

Nielisz to mała miejscowość niedaleko Zamościa, położona nad pięknym zalewem. Kilkaset metrów od jeziora znajduje się Hotel & Resort Marina. To miejsce Młodzi upatrzyli sobie na miejsce swojego wesela.

Plener ślubny w dniu ślubu

Korzystając z bardzo bliskiej odległości od zalewu w Nieliszu w trakcie wesela wybraliśmy się na krótką sesję zdjęciową. Młodych “porwałem” na sesję zaraz po ich pierwszym tańcu i akurat udało nam się trafić na piękny zachód słońca.  Efekt sesji w dniu ślubu możecie zobaczyć na końcu galerii.

Wszystkie dekoracje, które widzicie na zdjęciach to dzieło przesympatycznej pary – Karoliny i Karola, którzy tworzą zespół Udekorujemy.pl. Jeżeli szukacie dekoracji na swój ślub, gorąco ich polecam!
O oprawę muzyczną zadbał zespół, o dość nietypowej i oryginalne nazwie: Jelenie w terenie z Lublina.

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia będę wdzięczny, jeżeli dasz znać w komentarzu pod galerią.

Fotograf na ślub Zamość / Lublin

Szukasz fotografa, który wykona dla Was reportaż z dnia ślubu? Z przyjemnością będę Waszym fotografem ślubnym. Mam jeszcze wolne terminy w 2018 i 2019r. Jeżeli jesteście zainteresowani, zapraszam do kontaktu.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

One thought on “Agata i Konrad – Wesele w Hotelu Marina w Nieliszu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *